Rest in Pieces v1.6.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 361 ratings )
Price: $0
Download

Rest in Pieces v1.6.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Rest in Pieces v1.6.2 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Itatake stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız porselenden karakterler ile bulunduğunuz zorlu yollarda ilerlemek, engelleri aşmak ve yaratıkları yenmektir. Rest in Pieces içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kalp hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterlerin kilidi açabilirsiniz. Tehlikeli bölgeler, özel karakter figürleri, geçişmesi zor engeller ve dahası sizleri bekliyor. Rest in Pieces v1.6.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Rest in Pieces Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Rest in Pieces v1.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rest in Pieces 1.6.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Rest in Pieces 1.6.2 kalp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kalp miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, rest in pieces 1.6.2 altın hile, rest in pieces 1.6.2 apk hile, rest in pieces 1.6.2 hack apk, rest in pieces 1.6.2 hile apk, rest in pieces 1.6.2 kalp hile, rest in pieces 1.6.2 mod apk, rest in pieces 1.6.2 para hile, rest in pieces apk, rest in pieces apk hile, rest in pieces hack apk, rest in pieces hile apk, rest in pieces kalp hile, rest in pieces mod apk, rest in pieces para hile


Download Rest in Pieces v1.6.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like