Retrica v2.5 PRO APK – TÜM FİLTRELER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 404 ratings )
Price: $0
Download

Retrica v2.5 PRO APK – TÜM FİLTRELER AÇIK

Retrica v2.5 TÜM FİLTRELER AÇIK PRO APK, android cihazlar için bana göre en iyi fotoğraf çekme uygulamasıdır diyebilirim Retrica için sonuçta ekstra bir kamera uygulamasının tek amacı olabilir oda kullanıcısını memnun etmek güzel fotoğraflar çekmektir. Normal şartlarda Play Store’da ücretsiz olarak kullanıma sunulsa da Retrica içinde bulunan bazı filtreler kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için PRO APK yani TÜM FİLTRELER AÇIK şekilde sunuyorum bu sayede fotoğraflarınızı çekerken asla kısıtlamaya bağlı kalmaz bir çok kişinin kullanamadığı filtre ve özellikleri kullanabilirsiniz. Mobil cihazınız üzerinde Retrica ile fotoğraflarınızı çekip çerçeve, filigran ekleyebilir, fluluk oluşturup görsellerinize farklı bir bakış açısı getirebilirsiniz. Retrica Play Store’da 4.230.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Retrica v2.5 PRO APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Retrica 2.5 full apk : uygulamayı açtığınızda tüm filtreler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Uygulamaretrica 2.5 android full, retrica 2.5 android hack, retrica 2.5 android pro, retrica 2.5 filtre açık, retrica 2.5 full apk, retrica 2.5 pro android, retrica 2.5 pro apk, retrica android full, retrica android hack, retrica apk, retrica filtreler açık, retrica full apk, retrica full indir, retrica pro apk


Download Retrica v2.5 PRO APK – TÜM FİLTRELER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like