Retrica v2.6 PRO APK – TÜM FİLTRELER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 826 ratings )
Price: $0
Download

Retrica v2.6 PRO APK – TÜM FİLTRELER AÇIK

Retrica v2.6 TAM SÜRÜM APK, siteden aldığım istekler üzerine güncelleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Venticake stüdyosunun üstlendiği mobil platform için fotoğraf çekim uygulamaları arasında en popüler olanıdır. Retrica kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulsa da içinde bulunan bazı efektler kullanıma kapalıydı bu soru ortadan kaldırabilmek için FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz efekti kullanabilir çektiğiniz fotoğrafları daha beğenilesi hale getirebilirsiniz. 100’den fazla filtre, kolaj yapabilme özelliği, fluluk ekleme ve dahası sizleri bekliyor… Retrica Play Store’da 4.454.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Retrica v2.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

Retrica içindeki tüm filtreler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download Retrica v2.6 PRO APK – TÜM FİLTRELER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like