Retrica v2.7 PRO APK – TÜM FİLTRELER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 817 ratings )
Price: $0
Download

Retrica v2.7 PRO APK – TÜM FİLTRELER AÇIK

Retrica v2.7 FULL APK, siteden aldığım isteklerden dolayı düzenli olarak güncelleme gereksinimi duyduğum mobil cihazlar için oluşturulmuş başarılı bir kamera uygulamasıdır. Yapımcılığını Venticake stüdyosu üstlenmiştir. Bildiğiniz üzere telefonlardan fotoğraf çekmek son yıllarda donanımsal kameraların gelişmesiyle fazlasıyla arttı dolayısıyla yapımcılar kamera uygulamalarına fazlasıyla önem vermeye başladı, günün ilk konusu olarak sunacağım Retrica son zamanların en popüler fotoğraf çekme uygulamasıdır. Normal şartlarda kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulsa da bazı filtre paketleri kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için PRO APK yani tam (premium) sürüm olarak sunmak istiyorum bu sayede kısıtlamalara bağlı kalmadan uygulamayı kullanabilirsiniz. Retrica Play Store’da 4.500.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Retrica v2.7 PRO APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

Retrica 2.7 premium apk : uygulama içindeki tüm ücretli özellikler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Uygulamaandroid oyun indir, retrica 2.7 android full, retrica 2.7 android pro, retrica 2.7 apk full, retrica 2.7 full apk, retrica 2.7 hack apk, retrica 2.7 hile apk, retrica 2.7 mod apk, retrica 2.7 premium apk, retrica 2.7 pro android, retrica 2.7 pro apk, retrica andorid full, retrica android apk, retrica apk download, retrica apk indir, retrica full apk, retrica full apk download, retrica full apk indir, retrica hack apk, retrica mod apk, retrica premium apk, retrica pro apk download


Download Retrica v2.7 PRO APK – TÜM FİLTRELER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like