Reventure v1.6.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 204 ratings )
Price: $0
Download

Reventure v1.6.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Reventure v1.6.5 FULL APK, macera ve piksel oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Pixelatto firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz epik dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kralın kaçırılan kızını kurtarmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli yaratıklar, keşfedilecek ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Reventure v1.6.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Reventure STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kendi hikayenizi oluşturabileceğiniz seçimler, farklı sonlar, komik anlatımlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Reventure Play Store’da 10.99TL’dir.

Kurulumu

Reventure v1.6.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, reventure 1.6.5 android, reventure 1.6.5 apk, reventure 1.6.5 full apk, reventure 1.6.5 mobile, reventure android, reventure android apk, reventure android için, reventure apk, reventure apk indir, reventure full apk, reventure mobile, reventure mobile apk, reventure mobile game, reventure telefon için


Download Reventure v1.6.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like