Reventure v1.8.7(1) FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 90 ratings )
Price: $0
Download

Reventure v1.8.7(1) FULL APK – TAM SÜRÜM

Reventure v1.8.7(1) FULL APK, piksel, macera ve yoğun hareketliliğin olduğu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Pixelatto firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz garip dünya içinde yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak, farklı sonlara ulaşmak ve kralın kaçırılan kızına kurtarmaktır. Tehlikeli düşmanlar, onlarca farklı son, keşfetmeniz gereken ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Reventure v1.8.7(1) sürümünde bazı seviyelerde olan hatalar için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Reventure STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Reventure Play Store’da 10.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Reventure v1.8.7(1) FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, reventure 1.8.7(1) android, reventure 1.8.7(1) apk, reventure 1.8.7(1) full apk, reventure 1.8.7(1) mobile, reventure android, reventure android apk, reventure android için, reventure apk, reventure apk indir, reventure full apk, reventure mobile, reventure mobile apk, reventure mobile game, reventure telefon için


Download Reventure v1.8.7(1) FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like