Rick and Morty Pocket Mortys v2.21.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 933 ratings )
Price: $0
Download

Rick and Morty Pocket Mortys v2.21.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Rick and Morty Pocket Mortys v2.21.0 PARA HİLELİ APK, macera, sıra tabanlı ve çizgi dizi oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını [adult swim] games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Rick ve Morty ile bulunduğunuz evren içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kötülüğü yenmektir. Pocket Mortys içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kupon hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterlerin kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, özel yeteneklere sahip onlarca karakter, keşfetmeniz gereken bölgeler ver dahası sizleri bekliyor. Rick and Morty Pocket Mortys v2.21.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pocket Mortys Play Store’da 300.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Pocket Mortys v2.21.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pocket Mortys 2.21.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Pocket Mortys 2.21.0 kupon hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi kupon harcayabilirsiniz, kupon miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : harcamaya başlamak için öncelikle minimum tutarda paranız olması gerekiyor, daha sonrasında paranız arttığı için fiyatı yüksek ürünleri de satın alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pocket mortys 2.21.0 apk hile, pocket mortys 2.21.0 bilet hile, pocket mortys 2.21.0 coin hack, pocket mortys 2.21.0 hack apk, pocket mortys 2.21.0 hile apk, pocket mortys 2.21.0 mod apk, pocket mortys 2.21.0 para hile, pocket mortys 2.21.0 ticket hack, pocket mortys android hile, pocket mortys apk, pocket mortys apk hile, pocket mortys bilet hile, pocket mortys coin hack, pocket mortys hack, pocket mortys hack apk, pocket mortys hile apk, pocket mortys kupon hile, pocket mortys mod apk, pocket mortys para hile, pocket mortys ticket hack, rick and morty pocket mortys hile apk, rick and morty pocket mortys mod apk


Download Rick and Morty Pocket Mortys v2.21.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like