Rival Kingdoms v1.23.0.552 MOD APK – MANA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 742 ratings )
Price: $0
Download

Rival Kingdoms v1.23.0.552 MOD APK – MANA HİLELİ

Rival Kingdoms: Age of Ruin v1.23.0.552 MANA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine multiplayer yani çok oyunculu oyunlar hileli olarak isteniyordu günün üçüncü konusu olarak sunacağım yapımcılığını Space Ape Games stüdyosunun üstlendiği strateji, aksiyon ve macera barındıran Rival Kingdoms oyununu sunmak istiyorum. Amacınız sahip olduğunuz köyü ve askerleri kontrol ederek düşman köylerine saldırıp yok etmektir. Rival Kingdoms: Age of Ruin içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mana hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede girdiğiniz savaşların tümünde dilediğiniz kadar özel yetenek kullanabilir yenilmez köyleri rahatlıkla yerle bir edebilirsiniz. Orta çağ evreni, efsanevi savaşlar, binlerce oyuncu ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Rival Kingdoms: Age of Ruin Play Store’da 82.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Rival Kingdoms v1.23.0.552 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rival Kingdoms v1.23.0.552 mana hile apk : oyuna giriş yaptığınızda savaşlarda mana miktarına bakmanız yeterlidir. Her savaşa10.000 mana ile başlarsınız.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

OYUNDAKİ HİLE Space Ape Games tarafından fark edildiği için belirli bir seviyeden sonra hata alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 89 Yorum Android Oyunrival kingdoms 1.23.0.552 hack apk, rival kingdoms 1.23.0.552 hile apk, rival kingdoms 1.23.0.552 mana hack, rival kingdoms 1.23.0.552 mana hile apk, rival kingdoms 1.23.0.552 mod apk, rival kingdoms age of ruin android hile, rival kingdoms age of ruin hack, rival kingdoms age of ruin hile, rival kingdoms age of ruin mana hile apk, rival kingdoms age of ruin mod apk, rival kingdoms android hile, rival kingdoms android mod, rival kingdoms hack apk, rival kingdoms hile apk, rival kingdoms mana hack, rival kingdoms mana hile, rival kingdoms mana hile apk, rival kingdoms mod 1.23.0.552 apk, rival kingdoms mod 1.23.0.552 hack apk, rival kingdoms mod apk


Download Rival Kingdoms v1.23.0.552 MOD APK – MANA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like