RoboCop v3.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 336 ratings )
Price: $0
Download

RoboCop v3.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

RoboCop v3.0.6 PARA HİLELİ APK, film olarak dünyaya sunulduğunda muazzam bir ilgiyle karşılaşan yarı robot yarı insan bir birimin suçlulara karşı yaptığı mücadeleyi konu alan mükemmel bir filmdir. Gördüğü yoğun ilginin ardından başata bilgisayar olmak üzere bir çok platform için oyunu geliştirildi. RoboCop oyununun sevildiğini bilen GLU stüdyosu mobil cihazlar içinde oyunu yayımladı… RoboCop içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm silahlara sahip olabilir, robotunuzu dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Amacınız RoboCop ile sizden istenilenler doğrultusunda görevleri tamamlamaktır. Hedef al ateş et tarzında işlemektedir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanmaktadır. RoboCop Play Store’da 880.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

RoboCop v3.0.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.robocop” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

RoboCop v3.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

RoboCop 3.0.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

RoboCop 3.0.6 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunrobocop 3.0.6 altın hile apk, robocop 3.0.6 android altın hile, robocop 3.0.6 android hack, robocop 3.0.6 android hack apk, robocop 3.0.6 android hile apk, robocop 3.0.6 android mod, robocop 3.0.6 android para hile, robocop 3.0.6 apk, robocop 3.0.6 hack apk, robocop 3.0.6 mod apk, robocop 3.0.6 mod apk indir, robocop 3.0.6 para hile apk, robocop android hack, robocop android hile, robocop hack apk, robocop hile apk, robocop para hile apk


Download RoboCop v3.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like