Rocket Buddy v1.3 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 100 ratings )
Price: $0
Download

Rocket Buddy v1.3 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Rocket Buddy v1.3 ELMAS HİLELİ APK, nişan alma ve atış yapma oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Playgendary firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylardan giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakteri top yardımıyla hedefler fırlatmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Rocket Buddy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, vip yani premium hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hedeflerin korkulu rüyası olabilirsiniz. Onlarca bölüm, yıkılması zor engeller, komik karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Rocket Buddy v1.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Rocket Buddy Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Kurulumu

Rocket Buddy v1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rocket Buddy 1.3 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Rocket Buddy 1.3 premium hile apk : oyuna vip üye olarak başlarsınız.

Rocket Buddy 1.3 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, rocket buddy 1.3 elmas hile, rocket buddy 1.3 hack apk, rocket buddy 1.3 hile apk, rocket buddy 1.3 mod apk, rocket buddy 1.3 para hile, rocket buddy altın hile, rocket buddy android, rocket buddy apk, rocket buddy apk hile, rocket buddy apk mod, rocket buddy elmas hile, rocket buddy hack, rocket buddy hack apk, rocket buddy hile apk, rocket buddy mod apk, rocket buddy para hile, rocket buddy vip hack


Download Rocket Buddy v1.3 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like