ROME Total War v1.10.1RC1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 640 ratings )
Price: $0
Download

ROME Total War v1.10.1RC1 FULL APK – TAM SÜRÜM

ROME Total War v1.10.1RC1 FULL APK, strateji, savaş ve tarih tarzını seven hocalarımın uzun zamandır Android platformuna çıkmasını beklediği yapımcılığını Feral Interactive firmasının üstlendiği dünya oyun platformu için önemli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ve askeri birlikler ile bulunduğunuz haritalar üzerinde rakip devletlere karşı mücadele etmek, sahip olduğunuz toprakları korumak ve daha geniş bir alana hakim olmaya çalışmaktır. Uzun süren savaşlar, gerçek tarihten alınan olaylar, farklı askeri birlikler, özel oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Ordunuzu kurun, topraklarınıza sahip çıkın ve diğer devletleri yıkın… ROME: Total War v1.10.1RC1-android sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. ROME: Total War Play Store’da 67.99TL’dir.

 

Kurulumu

ROME Total War v1.10RC12 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.feralinteractive.rometw” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

ROME Total War v1.10RC12 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ROME Total War FULL APK : oyuna ilk girişinizde internet bağlantınız açık olsun, uyarı verecektir onay verin ardından oyun kapanacaktır, internet bağlantınızı kapatıp tekrar oyunu açın ve bundan sonraki tüm oyuna girişlerinizde internet bağlantınız kapalı olsun aksi halde açılmaz.

UYARI : Oynamak için iyi bir telefona ihtiyacınız vardır, aksi halde apk dosyası kurulmaz veya oyun açılmaz OnePlus 3T, OnePlus 5T, OnePlus 6 sorunsuz oynayabiliyorum.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, rome total war 1.10.1rc1 android, rome total war 1.10.1rc1 android indir, rome total war 1.10.1rc1 apk, rome total war 1.10.1rc1 apk download, rome total war 1.10.1rc1 apk indir, rome total war 1.10.1rc1 full apk, rome total war android, rome total war android apk, rome total war android için, rome total war android indir, rome total war apk, rome total war apk download, rome total war apk indir, rome total war full apk, rome total war mobile, rome total war mobile game, rome total war telefon için


Download ROME Total War v1.10.1RC1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like