Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 664 ratings )
Price: $0
Download

Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 FULL APK – TAM SÜRÜM

Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 FULL APK, zorlu yollarda araba sürme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ABGames89 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz parkurda sürüşler yapmak ve bitiş çizgisine zamanında varmaktır. Russian Car Driver HD içinde yaşanan bazı kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani premium sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çamurlu parkurlar, aşılması güç tepeler, klasik Rus arabanız birçoğumuzun Lada Samara olarak bildiği VAZ 2108 ve dahası sizleri bekliyor. Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Russian Car Driver HD PREMIUM Play Store’da 6.09TL’dir.

 

Kurulumu

Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, russian car driver hd full apk, russian car driver hd premium 1.03 android indir, russian car driver hd premium 1.03 apk download, russian car driver hd premium 1.03 apk full, russian car driver hd premium 1.03 apk indir, russian car driver hd premium 1.03 full apk, russian car driver hd premium android hile, russian car driver hd premium apk, russian car driver hd premium apk download, russian car driver hd premium apk indir, russian car driver hd premium full apk


Download Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like