Rusty Lake Paradise v1.0.17 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 705 ratings )
Price: $0
Download

Rusty Lake Paradise v1.0.17 FULL APK – TAM SÜRÜM

Rusty Lake Paradise v1.0.17 FULL APK, bulmaca, seçim yapma ve hikaye tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Rusty Lake firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz gizemli ada için ilerlemek, seçimler yapmak ve garip olayları çözmektir. Detaylı oyun yapısı, çözülmesi zor olaylar, garip karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Rusty Lake Paradise v1.0.17 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. TÜRKÇE dil desteğim mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Rusty Lake Paradise STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır. Rusty Lake Paradise Play Store’da 22.99TL’dir.

Kurulumu

Rusty Lake Paradise v1.0.17 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, rusty lake paradise 1.0.17 android, rusty lake paradise 1.0.17 android indir, rusty lake paradise 1.0.17 apk, rusty lake paradise 1.0.17 apk download, rusty lake paradise 1.0.17 full apk, rusty lake paradise 1.0.17 mobile apk, rusty lake paradise android, rusty lake paradise android download, rusty lake paradise android game, rusty lake paradise android indir, rusty lake paradise apk, rusty lake paradise apk download, rusty lake paradise apk full, rusty lake paradise full apk, rusty lake paradise mobile, rusty lake paradise mobile game, rusty lake paradise telefon için


Download Rusty Lake Paradise v1.0.17 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like