Safari Simulator Lion v1.0 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 86 ratings )
Price: $0
Download

Safari Simulator Lion v1.0 FULL APK

Safari Simulator Lion v1.0 FULL APK, hayvan simülasyonu oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gluten Free Games stüdyosunun üstlendiği sürükleyici oyunlardan birisidir. Amacınız adından da anlaşılacağı üzere kontrol ettiğiniz aslan ile hayatta kalma mücadelesi vermektir. Karşınıza çıkacak onlarca yırtıcı hayvan, kolay lokma olarak sınıflandırabileceğimiz ufak hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Oyun evreni genel olarak safari ortamıdır. Erkek aslan olarak kendi sürünüzü kontrol edip çoğalabilir daha etkili saldırılar yapabilirsiniz. Timsah, zürafa, geyik ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi orta seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Safari Simulator Lion Play Store’da 2.07TL’dir.

Kurulumu

Safari Simulator Lion v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 59 Yorum Android Oyunsafari simulator lion 1.0 android, safari simulator lion 1.0 android indir, safari simulator lion 1.0 apk, safari simulator lion 1.0 full apk, safari simulator lion 1.0 full indir, safari simulator lion 1.0 full sürüm, safari simulator lion android, safari simulator lion apk, safari simulator lion apk download, safari simulator lion apk full, safari simulator lion apk indir, safari simulator lion full sürüm, safari simulator lion indir


Download Safari Simulator Lion v1.0 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like