SAKURA School Simulator v1.035.12 MOD APK – HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 275 ratings )
Price: $0
Download

SAKURA School Simulator v1.035.12 MOD APK – HİLELİ

SAKURA School Simulator v1.035.12 HİLELİ APK, açık dünya ve karakter simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Garusoft Development Inc firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız öğrenci karakteri ile bulunduğunuz şehir içinde görevleri tamamlamak, okula gitmek ve arkadaşlarınızla vakit geçirmektir. SAKURA School Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm özelleştirmelerin ve eşyaların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz tarzda bir karakter oluşturabilirsiniz. Keşfedilecek yerler, okulunuz, arkadaşlarınız, eşyalarınız ve dahası sizleri bekliyor. SAKURA School Simulator v1.035.12 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. SAKURA School Simulator Play Store’da 255.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

SAKURA School Simulator v1.035.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

SAKURA School Simulator 1.035.12 hile apk : oyun içindeki tüm eşyaların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, sakura school simulator 1.035.12 hack apk, sakura school simulator 1.035.12 hile apk, sakura school simulator 1.035.12 mod apk, sakura school simulator apk hile, sakura school simulator apk mod, sakura school simulator eşya hile, sakura school simulator hack, sakura school simulator hack apk, sakura school simulator hile apk, sakura school simulator mod, sakura school simulator mod apk, sakura school simulator para hile


Download SAKURA School Simulator v1.035.12 MOD APK – HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like