Sandbox Strategy & Tactics v1.0.39 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 815 ratings )
Price: $0
Download

Sandbox Strategy & Tactics v1.0.39 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Sandbox Strategy & Tactics v1.0.39 KİLİTLER AÇIK APK, strateji, savaş ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü HeroCraft firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.  Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ile bulunduğunuz harita üstünde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve topraklarınızı genişletmektir. Sandbox Strategy & Tactics içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani birçok ülkenin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz devleti seçip askeri güçleriniz ile mücadeleye başlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, farklı ülkeler, askeri güçleriniz, senaryolar ve dahası sizleri bekliyor. Sandbox Strategy & Tactics v1.0.39 sürümünde haritalar ve askeri güçler için düzenlemeler yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sandbox: Strategy & Tactics Play Store’da 110.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Sandbox Strategy & Tactics v1.0.39 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sandbox Strategy & Tactics 1.0.39 hile apk : oyun içindeki birçok devletin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, sandbox strategy tactics 1.0.39 apk hile, sandbox strategy tactics 1.0.39 apk mod, sandbox strategy tactics 1.0.39 full apk, sandbox strategy tactics 1.0.39 hack apk, sandbox strategy tactics 1.0.39 hile apk, sandbox strategy tactics 1.0.39 mod apk, sandbox strategy tactics 1.0.39 ülke hile, sandbox strategy tactics 1.0.39 unlock apk, sandbox strategy tactics android hile, sandbox strategy tactics apk hile, sandbox strategy tactics apk mod, sandbox strategy tactics full apk, sandbox strategy tactics hack apk, sandbox strategy tactics hile apk, sandbox strategy tactics hile pak, sandbox strategy tactics mod apk, sandbox strategy tactics unlock apk


Download Sandbox Strategy & Tactics v1.0.39 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like