SAS: Zombie Assault 4 v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 560 ratings )
Price: $0
Download

SAS: Zombie Assault 4 v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

SAS: Zombie Assault 4 v1.4.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler sonucu ekleme gereksinimi duyduğum mobil platformun efsane oyunlarından birisi olan yapımcılığını Ninja Kiwi stüdyosunun üstlendiği bağımlılık yapıcı nadir oyunlardan birisidir. Android cihazlar için oluşturulan oyunların bir çoğunda zombileri görmemiz mümkün SAS: Zombie Assault oyunuda klasik olarak zombilerle mücadeleyi konu alıyor. Amacınız kontrol ettiğiniz karakterle ve ateşli silahlarınızla bulunduğunuz bölgeyi zombilere karşı savunmaktır. SAS: Zombie Assault 4 oyununda yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silahı ve ekipmanları satın alabilir, sınırsız cephane ile yenilmez olabilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. SAS: Zombie Assault 4 Play Store’da 115.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

SAS: Zombie Assault 4 v1.4.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ninjakiwi.sasza4” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

SAS: Zombie Assault 4 v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

SAS: Zombie Assault 4 v1.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı olan ilk profil üzerinden oynayın.

UYARI : Yeni karakter profili oluşturursanız para hilesi olmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunsas 4 android hile, sas 4 hack apk, sas 4 mod apk, sas zombie assault 4 1.4.0 android hile, sas zombie assault 4 1.4.0 hack apk, sas zombie assault 4 1.4.0 mod apk, sas zombie assault 4 1.4.0 mod apk indir, sas zombie assault 4 1.4.0 para hile apk, sas zombie assault 4 android hile, sas zombie assault 4 android hile indir, sas zombie assault 4 hack apk, sas zombie assault 4 mod apk, sas zombie assault 4 para hile apk


Download SAS: Zombie Assault 4 v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like