SBK15 v1.0.0 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 178 ratings )
Price: $0
Download

SBK15 v1.0.0 FULL APK – SD DATA

SBK15 v1.0.0 FULL APK, mobil platformda motosiklet oyunları oldukça az yapımcılar ilgi görmediğini öne sürüyor yalnız kaliteli bir oyun ne olursa olsun kullanıcıların ilgisini çekebilir. Günün ikinci konusu olarak paylaşacağım yapımcılığını Digital Tales stüdyosunun üstlendiği SBK15 Official Mobile Game oyunu motosiklet sürmeyi sevenlere fazlasıyla hitap edeceğini düşünüyorum. Normal şartlarda Play Store’da ücretsiz olarak sunulsa da belli bir aşamadan sonra oyun içi satın alma seçeneği karşımıza çıkıyor bunun önüne geçebilmek için FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyun zevkiniz yarıda kalmadan tam gaz oynayabilirsiniz. 24 motorcu, 14 ekip, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. SBK15 Official Mobile Game Play Store’da yeni olduğu için indirilme sayısı azdır.

Kurulumu

SBK15 v1.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “it.dtales.sbk15” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

SBK15 v1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Oyun TAM SÜRÜMÜDÜR.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun, sbk15 1.0.0 android apk, sbk15 1.0.0 apk, sbk15 1.0.0 full apk, sbk15 android, sbk15 android indir, sbk15 apk, sbk15 apk indir, sbk15 full apk, sbk15 full sürüm, sbk15 official mobile game, sbk15 official mobile game 1.0.0, sbk15 official mobile game android, sbk15 official mobile game apk, sbk15 official mobile game apk indir, sbk15 official mobile game full apk, sbk15 official mobile game full sürüm


Download SBK15 v1.0.0 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like