School Days v1.110 MOD APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 428 ratings )
Price: $0
Download

school-days-v1-110-mod-apk-tam-surumSchool Days v1.110 FULL APK, dünya oyun platformunda önemli bir yere sahip olduğunu düşündüğüm MDickie oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile oyunun adından anlaşılacağı üzere okulda geçen günlerinizde bir nevi kendinizi simüle etmektir. School Days kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içinde kısıtlamalar mevcuttu bu yüzden MOD APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterleri kullanabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Onlarca karakter, zorlu görevler, bitmek bilmeyen sınıf içi çatışmalar ve dahası sizleri bekliyor… School Days v1.110 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. School Days Play Store’da 126.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

school-days-v1-110-mod-apk-tam-surum-1

school-days-v1-110-mod-apk-tam-surum-2

school-days-v1-110-mod-apk-tam-surum-3

KURULUMU

School Days v1.110 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

School Days 1.110 full apk : oyun içinde gerçek parayla satılan özellikler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, school days 1.110 android indir, school days 1.110 full apk, school days 1.110 hack apk, school days 1.110 hile indir, school days 1.110 mod apk, school days 1.110 mod apk download, school days 1.110 pro apk, school days android download, school days android indir, school days apk download, school days apk indir, school days full apk, school days full indir, school days hack, school days hack apk, school days hile apk, school days mod, school days pro apk, school days pro indir, school days vip, school days vip apk


Download School Days v1.110 MOD APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like