Schools of Magic v3.15 MOD APK – ORB HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 72 ratings )
Price: $0
Download

Schools of Magic v3.15 MOD APK – ORB HİLELİ

Schools of Magic v3.15 ORB HİLELİ APK, strateji, macera ve savaş oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Codigames stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanış bakımından başarılı bulduğum nadir oyunlardan birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile karşınıza çıkan tüm düşmanlarınızı öldürerek sahip olduğunuz köyü geliştirip büyütmektir. Oyun içindeki savaş tarzı Dragon Fable ile aynıdır sıra tabanlıdır. Schools of Magic içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız orb hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanı satın alabilir, köyünüzü istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Gizemli büyülerin bulunduğu efsanevi savaşlar sizleri bekliyor… Schools of Magic Play Store’da yeni olduğundan 2.200’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Schools of Magic v3.15 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.codigames.som” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Schools of Magic v3.15 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Schools of Magic 3.15 orb hile apk : oyuna giriş yaptığınızda öğretici baykuşa göre ilerleyin bir süre sonra sınırsız orb miktarınız olacaktır.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

UYARI : oyundaki orb miktarınız bazen sıfırlanabilir oynayıp ilerlemeye devam edin geri düzelecektir.

 

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunoyun apk, schools of magic 3.15 android hack, schools of magic 3.15 android hile, schools of magic 3.15 android mod, schools of magic 3.15 hack apk, schools of magic 3.15 hile apk, schools of magic 3.15 mod apk, schools of magic 3.15 orb hile apk, schools of magic android hile, schools of magic apk full, schools of magic apk hack, schools of magic apk hile, schools of magic apk hile indir, schools of magic apk mod, schools of magic hack apk, schools of magic hile apk, schools of magic mod apk, schools of magic orb hile, schools of magic orb hile apk


Download Schools of Magic v3.15 MOD APK – ORB HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like