Score Hero v1.01 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 284 ratings )
Price: $0
Download

Score Hero v1.01 MOD APK – PARA HİLELİ

Score Hero v1.01 PARA HİLELİ APK, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Android platformuna geldi yapımcılığını futbol oyunları ile tanınan First Touch stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz futbolcular ile en iyi taktikleri geliştirip topu rakibinizin kalesine yollamaktır. Score! Hero içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar oyunu geriye sarabilir hatalı vuruşlarınızı telafi edebilirsiniz… 250’den fazla bölüm, özelleştirilebilir futbolcular, gerçek takımlar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Score! Hero Play Store’da yeni olduğu için 850’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Score Hero v1.01 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Score Hero 1.01 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunscore hero 1.01 android hack, score hero 1.01 android hile, score hero 1.01 android mod, score hero 1.01 apk hack, score hero 1.01 apk hile, score hero 1.01 apk mod, score hero 1.01 hack, score hero 1.01 hack apk download, score hero 1.01 hack apk indir, score hero 1.01 hile, score hero 1.01 hile apk, score hero 1.01 hile apk indir, score hero 1.01 hile indir, score hero 1.01 mod, score hero 1.01 mod apk, score hero 1.01 mod apk download, score hero 1.01 mod apk indir, score hero 1.01 para hile apk, score hero 1.01 para hile indir, score hero 1.01 sınırsız hile, score hero 1.01 sınırsız para, score hero android, score hero android hack, score hero android hile, score hero android mod, score hero hack, score hero hack apk, score hero hile apk, score hero hile indir, score hero mod apk download, score hero money hack, score hero para hile


Download Score Hero v1.01 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like