Score Hero v1.09 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 844 ratings )
Price: $0
Download

Score Hero v1.09 MOD APK – PARA HİLELİ

Score Hero v1.09 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine sürekli olarak güncel tutmaya çalıştığım yapımcılığını mobil platforma bir çok futbol tarzında oyun kazandırmış olan First Touch stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz futbolcular ile topu yönlendirerek rakip takımın kalesine yollamaktır. Score Hero içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyunu dilediğiniz kadar geriye sarabilir, yenilmez bir takıma sahip olabilirsiniz… 320’den fazla bölüm, zorlu rakip takımlar ve dahası sizleri bekliyor. Takımınızın tüm stratejik hareketleri parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanmaktadır. Score Hero Play Store’da 394.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Score Hero 1.09 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Score Hero 1.09 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

273 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, score hero 1.09 altın hile indir, score hero 1.09 android hack, score hero 1.09 android hile, score hero 1.09 android hile indir, score hero 1.09 android mod, score hero 1.09 apk hile, score hero 1.09 apk mod, score hero 1.09 hack, score hero 1.09 hack apk, score hero 1.09 hack apk download, score hero 1.09 hile apk, score hero 1.09 hile indir, score hero 1.09 mod apk, score hero 1.09 mod apk download, score hero 1.09 money hack, score hero 1.09 para hile apk, score hero 1.09 para hile indir, score hero 1.09 sınırız para hile, score hero altın hile indir, score hero android hile, score hero android mod, score hero apk hile, score hero can hile, score hero hack, score hero hack apk, score hero hile apk, score hero hile indir, score hero mod apk, score hero money hack, score hero para hile, score hero sınırsız para


Download Score Hero v1.09 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like