Score! Hero v1.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 720 ratings )
Price: $0
Download

Score! Hero v1.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Score! Hero v1.16 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü eklemeye çalıştığım yapımcılığını futbol oyunları ile tanınan First Touch stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz futbolcu karakterler ile bulunduğunuz bölüm içinde rakibinizin kalesine topu yollayarak gol atmak ve görevleri tamamlamaktır. Score! Hero içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunu dilediğiniz kadar geriye sarabilir rakip takımları kolayca yenebilirsiniz… Score! Hero v1.16 sürümünde köklü bir değişim veya eklenen bölüm yoktur sadece hata düzeltmeleri yapılmıştır. 300’den fazla bölüm, dünyaca ünlü takımlar ve dahası sizleri bekliyor. Takımınızın kaderi parmaklarınızın ucundadır. Score! Hero Play Store’da 1.052.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Score! Hero v1.16 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Score! Hero 1.16 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, score hero 1.16 android hile, score hero 1.16 apk hack, score hero 1.16 apk hile, score hero 1.16 apk mod, score hero 1.16 hile indir, score hero 1.16 mod apk, score hero 1.16 para hile apk, score hero 1.16 sınırsız altın, score hero 1.16 sınırsız para, score hero android hack, score hero android hile, score hero android mod, score hero apk hack, score hero apk hile, score hero apk mod, score hero hack, score hero hile apk, score hero hile indir, score hero mod apk, score hero money hack, score hero para hile, score hero sınırsız hile, score hero sınırsız para, score hero sınırsız para hile


Download Score! Hero v1.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like