Score Hero v2.04 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 38 views
( 824 ratings )
Price: $0
Download

Score Hero v2.04 MOD APK – PARA HİLELİ

Score Hero v2.04 PARA HİLELİ APK, futbol ve şut çekme türündeki oyunları seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını First Touch Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. Score! Hero içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar oynayabilir, tüm hatalı vuruşlarınızı geri sarabilirsiniz. Zorlu şutlar, onlarca maç, taktiğin önemli olduğu vuruşlar ve dahası sizleri bekliyor. Score Hero v2.04 sürümünde “Advent Hero” etkinliği eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Score! Hero Play Store’da 5.675.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU

Score! Hero v2.04 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Score! Hero 2.04 para hile apk : oyun içinde asla paranız azalmaz.

Score! Hero 2.04 enerji hile apk : oyun içindeki enerjiniz sınırsızdır.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, score hero, score hero 2.04 android hile, score hero 2.04 apk hack, score hero 2.04 apk hile, score hero 2.04 apk mod, score hero 2.04 hile indir, score hero 2.04 mod apk, score hero 2.04 para hile apk, score hero 2.04 sınırsız altın, score hero 2.04 sınırsız para, score hero android hack, score hero android hile, score hero android mod, score hero apk hack, score hero apk hile, score hero apk mod, score hero hack, score hero hile apk, score hero hile indir, score hero mod apk, score hero money hack, score hero para hile, score hero sınırsız hile, score hero sınırsız para, score hero sınırsız para hile


Download Score Hero v2.04 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like