Scribblenauts Remix v6.0 MOD APK – HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 110 ratings )
Price: $0
Download

Scribblenauts Remix v6.0 MOD APK – HİLELİ

Scribblenauts Remix v6.0 HİLELİ APK, oynanış itibarıyla zihninizi oldukça yoracağını düşündüğüm yapımcılığını Warner Bros stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve zaman geçirme açısında başarılı bulduğum nadir oyunlardan birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz bölümde sizden istenilenler doğrultusunda sorunları çözmektir yalnız oyunu tam olarak oynayabilmek için orta düzeyde İngilizce bilmeniz gerekiyor aksi halde fazlasıyla zorlanırsınız. Scribblenauts Remix oyununda bulunan bir çok karakter ve öge kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için MOD APK yani tüm ögeler açık hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri seçebilir istediğiniz ögeleri kullanıp, zorlandığınız bölümleri atlayabilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Scribblenauts Remix Play Store’da 61.000’den fazla indirilmiştir 2.21TL’dir.

Kurulumu

Scribblenauts Remix v6.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.scribbleremix” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Scribblenauts Remix v6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Scribblenauts Remix 6.0 hile apk : oyuna giriş yaptığınızda shop kısmından bakabilirsiniz ürün paketleri satın alınmıştır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunscribblenauts remix android, scribblenauts remix android 6.0 android indir, scribblenauts remix android 6.0 full, scribblenauts remix android 6.0 full apk, scribblenauts remix android 6.0 hile apk, scribblenauts remix android 6.0 mod apk, scribblenauts remix android full apk, scribblenauts remix android indir, scribblenauts remix apk, scribblenauts remix apk download, scribblenauts remix apk full, scribblenauts remix apk indir, scribblenauts remix full apk, scribblenauts remix full download, scribblenauts remix hack apk, scribblenauts remix hile apk, scribblenauts remix indir, scribblenauts remix mod apk


Download Scribblenauts Remix v6.0 MOD APK – HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like