Scythe Digital Edition v1.9.05 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 145 ratings )
Price: $0
Download

Scythe Digital Edition v1.9.05 FULL APK – TAM SÜRÜM

Scythe Digital Edition v1.9.05 FULL APK, strateji, ordu – devlet yönetim ve savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Asmodee Digital firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız halkınız ve topraklarınız ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, kendi bölgenizi savunmak ve galip gelmektir. Detaylı oyun yapısı, kaynak arayışı, işgal edilmeyi bekleyen alanlar, farklı ordu yönetimleri sizleri bekliyor. Scythe Digital Edition v1.9.05 sürümünde herkes için indirilebilir olarak sunulmuştur. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sakson Krallığı, Kırım Hanlığı, Polonya Cumhuriyeti ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Scythe Digital Edition Play Store’da 47.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Scythe Digital Edition v1.9.05 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.asmodeedigital.scythe” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Scythe Digital Edition v1.9.05 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, scythe apk, scythe digital edition 1.9.05 android, scythe digital edition 1.9.05 apk, scythe digital edition 1.9.05 full apk, scythe digital edition android, scythe digital edition android apk, scythe digital edition android indir, scythe digital edition apk, scythe digital edition apk indir, scythe digital edition full apk


Download Scythe Digital Edition v1.9.05 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like