SD Maid Pro v3.1.4.0 APK – Sistem Temizleme Aracı

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 73 ratings )
Price: $0
Download

SD Maid Pro v3.1.4.0 APK – Sistem Temizleme Aracı

SD Maid Pro v3.1.4.0 FULL APK, bana göre android cihazlar için vazgeçilmez bir temizlik uygulamasıdır. Telefon veya tabletinize kurup çalıştırdığınızda sistemi boş yere yoran tüm gereksiz şeyleri temizlemek için iş başına koyulur tarar ve karşınıza çıkarır tek bir dokunuşla size yük olan tüm gereksiz şeylerden kurtulabilirsiniz. Normal şartlarda kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da bazı özellikleri kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için PRO APK yani FULL SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya bağlı kalmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kopya dosyaları bulur, veri tabanı dosyalarını düzenler, oyun veya uygulama artıklarını ortadan kaldırır. Kullanımı kolaydır, TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. SD Maid Pro Play Store’da 5.60TL’dir.

Kurulumu

SD Maid Pro v3.1.4.0 APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamıza açalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Uygulamaandroid oyun indir, sd maid full apk, sd maid pro 3.1.4 android, sd maid pro 3.1.4 apk, sd maid pro 3.1.4 apk download, sd maid pro 3.1.4 apk full, sd maid pro 3.1.4 apk indir, sd maid pro 3.1.4 full, sd maid pro 3.1.4 full apk, sd maid pro 3.1.4 hack, sd maid pro 3.1.4 mod, sd maid pro 3.1.4 tam sürüm, sd maid pro android, sd maid pro android full, sd maid pro apk, sd maid pro apk download, sd maid pro apk full, sd maid pro apk full download, sd maid pro apk indir, sd maid pro full, sd maid pro hack, sd maid pro hack apk, sd maid pro hile, sd maid pro indir, sd maid pro mod


Download SD Maid Pro v3.1.4.0 APK – Sistem Temizleme Aracı

Download

Recommended for You

You may also like