SD Maid Pro v4.8.3 (final) APK – Sistem Temizleme Aracı

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 796 ratings )
Price: $0
Download

SD Maid Pro v4.8.3 FULL APK, cihaz iç temizliğine önem veriyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Darken takma adlı bir geliştiricinin üstlendiği Android platformunun ünlü uygulamalarından birisidir. Cihaz içindeki dosyaları sizin verdiğiniz izin dahilinde tarayıp, gereksiz veya kopya olarak belirleyip rapor şeklinde sunan ve silinmesini sağlayan mükemmel bir uygulamadır. SD Maid kullanıcısına her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içindeki bazı özellikler kullanıma kapalıydı bu yüzden FULL APK yani PRO SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede uygulamayı rahatça kullanabilir, tüm yeteneklerinden yararlanabilirsiniz. Her ne kadar SD olarak başlasa da cihaz hafızasını kontrol edebilir ve temizlik işlemi için size rapor sunabilir. SD Maid Pro v4.8.3 sürümünde dosya sistemi üzerinde geliştirmeler ve hata düzenlemeleri yapılmıştır. Kullanımı oldukça kolaydır, TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. SD Maid Pro Play Store’da 8.31TL’dir.

Uygulamamızdan Görüntüler

KURULUMU

SD Maid Pro v4.8.3 APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamıza açalım.

SD Maid full apk : uygulama TAM yani PRO sürümüdür.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Uygulamaandroid oyun indir, apk indir, sd maid full apk, sd maid pro 4.8.3 android, sd maid pro 4.8.3 apk, sd maid pro 4.8.3 apk download, sd maid pro 4.8.3 apk full, sd maid pro 4.8.3 apk indir, sd maid pro 4.8.3 full apk, sd maid pro 4.8.3 hack, sd maid pro 4.8.3 mod, sd maid pro 4.8.3 tam sürüm, sd maid pro android, sd maid pro android full, sd maid pro apk, sd maid pro apk download, sd maid pro apk full download, sd maid pro apk indir, sd maid pro hack, sd maid pro hack apk, sd maid pro hile, sd maid pro indir, sd maid pro mod


Download SD Maid Pro v4.8.3 (final) APK – Sistem Temizleme Aracı

Download

Recommended for You

You may also like