Sea Battle 2 v1.8.7 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 349 ratings )
Price: $0
Download

Sea Battle 2 v1.8.7 MOD APK – MEGA HİLELİ

Sea Battle 2 v1.8.7 PARA HİLELİ, taktik, strateji ve yönetim oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini yapımcılığını BYRIL firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz harita üstüne gemilerinizi yerleştirmek, rakibin bölgenini bombalamak ve galip gelmeye çalışmaktır. Sea Battle 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel silahlarınızı rahatça kullanabilirsiniz. Farklı oyun modları, bitmek bilmeyen savaşlar, bluetooth ile çok oyunculu desteği ve dahası sizleri bekliyor. Sea Battle 2 v1.8.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sea Battle 2 Play Store’da 630.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Sea Battle 2 v1.8.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sea Battle 2 1.8.7 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, paketlerin kilidi açıktır.

Sea Battle 2 1.8.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, sea battle 2 1.8.7 altın hile, sea battle 2 1.8.7 full apk, sea battle 2 1.8.7 hack apk, sea battle 2 1.8.7 hile apk, sea battle 2 1.8.7 mod apk, sea battle 2 1.8.7 money hack, sea battle 2 1.8.7 para hile, sea battle 2 1.8.7 premium apk, sea battle 2 1.8.7 pro apk, sea battle 2 altın hile, sea battle 2 apk hile, sea battle 2 hack, sea battle 2 hack apk, sea battle 2 hile apk, sea battle 2 mod apk, sea battle 2 money hack, sea battle 2 para hile, sea battle 2 premium apk


Download Sea Battle 2 v1.8.7 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like