Seven Deadly Revelation v1.5.60 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 337 ratings )
Price: $0
Download

Seven Deadly Revelation v1.5.60 MOD APK – PARA HİLELİ

Seven Deadly Revelation v1.5.60 PARA HİLELİ APK, hikaye, seçim ve gerilim türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SponsorAds firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile telefonunuza gelen mesajları cevaplamak arkadaşlarınızla iletişim kurmak ve kötü bir adama karşı mücadele etmektir. Seven Deadly Revelation içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm seçimleri yapabilirsiniz. Almanız gereken kararlar, karanlık insanlar, onlarca görüntü ve dahası sizleri bekliyor. Seven Deadly Revelation v1.5.60 sürümünde hata diller için düzenleme yapmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Seven Deadly Revelation Play Store’da 175.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Kurulumu

Seven Deadly Revelation v1.5.60 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Seven Deadly Revelation 1.5.60 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Seven Deadly Revelation 1.5.60 can hile apk : oyuna giriş yaptığınızda can miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, seven deadly revelation 1.5.60 altın hile, seven deadly revelation 1.5.60 hack apk, seven deadly revelation 1.5.60 hile apk, seven deadly revelation 1.5.60 mod apk, seven deadly revelation 1.5.60 para hile, seven deadly revelation altın hile, seven deadly revelation apk hile, seven deadly revelation hack apk, seven deadly revelation hile apk, seven deadly revelation mod apk, seven deadly revelation para hile


Download Seven Deadly Revelation v1.5.60 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like