Shadowgun Legends v0.1.1 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 135 ratings )
Price: $0
Download

Shadowgun Legends v0.1.1 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü MADFINGER Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri karakter ile bulunduğunuz devasa evren içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yenilmez bir askere dönüşmektir. Shadowgun Legends içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir, düşmanlarınızı kolayca yok edip görevleri tamamlayabilirsiniz. Shadowgun Legends v0.1.1 sürümünde birçok ülke için sunulmuş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Onlarca silah, dünyanın dört bir yanında oyuncular, geniş çatışma haritaları ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Shadowgun Legends Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Shadowgun Legends v0.1.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.madfingergames.legends” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Shadowgun Legends v0.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadowgun Legends 0.1.1 mermi hile apk : oyun içinde aralıksız ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

117 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, shadowgun legends 0.1.1 ammo hack, shadowgun legends 0.1.1 android, shadowgun legends 0.1.1 android hile, shadowgun legends 0.1.1 apk, shadowgun legends 0.1.1 apk hile, shadowgun legends 0.1.1 apk mod, shadowgun legends 0.1.1 hack apk, shadowgun legends 0.1.1 hile apk, shadowgun legends 0.1.1 mod apk, shadowgun legends ammo hack, shadowgun legends android, shadowgun legends android hile, shadowgun legends apk, shadowgun legends apk hile, shadowgun legends apk mod, shadowgun legends full apk, shadowgun legends hack, shadowgun legends hile apk, shadowgun legends mermi hile


Download Shadowgun Legends v0.1.1 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like