Shadowmatic v1.4.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 628 ratings )
Price: $0
Download

Shadowmatic v1.4.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Shadowmatic v1.4.3 TAM SÜRÜM APK, bulmaca ve kafa yoran oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Triada Studio Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde karşınızda duran nesneyi hareket ettirerek gölgesinin herhangi mantıklı bir şeye benzemesini sağlamaktır. Shadowmatic içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan bölümlerin kilidi açık, sınırsız ipucu kullanma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunu keyfini sonuna kadar çıkarabilir, herhangi bir kısıtlamaya takılmadan bölümleri tamamlayabilirsiniz. Onlarca bölüm, kafa yoran şekiller, takip etmeniz gereken ipuçları ve dahası sizleri bekliyor. Shadowmatic v1.4.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Shadowmatic Play Store’da 95.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Shadowmatic v1.4.3 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.triadastudio.shadowmatic” ve Android/obb klasörüne atalım. Shadowmatic v1.4.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadowmatic v1.4.3 tam sürüm hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan bölümlerin kilidi açıktır.

Shadowmatic v1.4.3 ipucu hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ipucu kullanabilirsiniz, ipucu miktarınız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, shadowmatic 1.4.3 full apk, shadowmatic 1.4.3 hack apk, shadowmatic 1.4.3 hile apk, shadowmatic 1.4.3 mod apk, shadowmatic 1.4.3 premium apk, shadowmatic apk hile, shadowmatic apk mod, shadowmatic full apk, shadowmatic hack, shadowmatic hack apk, shadowmatic hile apk, shadowmatic mod apk, shadowmatic tam sürüm


Download Shadowmatic v1.4.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like