Shadows of Kurgansk v1.3.27 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 535 ratings )
Price: $0
Download

Shadows of Kurgansk v1.3.27 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Gaijin Distribution stüdyosunun üstlendiği Android platformuna tam olarak yeni sunulan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hem hayatta kalmaya çalışmak hemde kendinize ait bölgeler inşa ederek zombiler ve radyasyondan kaçmaktır. Shadows of Kurgansk içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar kasa açıp özel eşyalara sahip olabilirsiniz. Tehlikeli görevler, bitmek bilmeyen zombi akınları, geniş oyun evreni ve dahası sizleri bekliyor. Shadows of Kurgansk v1.3.27 sürümünde genel olarak sunuma açılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Shadows of Kurgansk Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

 

Kurulumu

Shadows of Kurgansk v1.3.27 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadows of Kurgansk 1.3.27 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Shadows of Kurgansk 1.3.27 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

206 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, shadows of kurgansk 1.3.27 altın hile, shadows of kurgansk 1.3.27 android hile, shadows of kurgansk 1.3.27 gold hack, shadows of kurgansk 1.3.27 hack apk, shadows of kurgansk 1.3.27 hile apk, shadows of kurgansk 1.3.27 mod apk, shadows of kurgansk 1.3.27 money hack, shadows of kurgansk 1.3.27 para hile, shadows of kurgansk altın hile, shadows of kurgansk android, shadows of kurgansk android hile, shadows of kurgansk apk, shadows of kurgansk apk hile, shadows of kurgansk apk mod, shadows of kurgansk hack, shadows of kurgansk hack apk, shadows of kurgansk hile apk, shadows of kurgansk mod apk, shadows of kurgansk money hack, shadows of kurgansk para hile


Download Shadows of Kurgansk v1.3.27 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like