She Sees Red v1.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 586 ratings )
Price: $0
Download

She Sees Red v1.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

She Sees Red v1.3 FULL APK, hikaye, seçim yapma ve dedektiflik üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Rhinotales firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kadın dedektif ile cinayetlerin arkasındaki sır perdesini aralamak için çalışmak ve suçluyu yakalamaktır. Yapmanız gereken seçimler, sürükleyici olay örgüsü, seçimlerinize göre oluşan hikaye ve dahası sizleri bekliyor. She Sees Red v1.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. She Sees Red Play Store’da 20.99TL’dir. TÜRKÇE seçimler ve alt yazı desteği mevcuttur.

Kurulumu

She Sees Red v1.3 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.RhinoTales.SheSeesAngry” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

She Sees Red v1.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, she sees red 1.3 android, she sees red 1.3 apk, she sees red 1.3 apk indir, she sees red 1.3 full apk, she sees red android, she sees red android apk, she sees red apk, she sees red apk indir, she sees red full apk, she sees red mobile, she sees red mobile game, she sees red telefon


Download She Sees Red v1.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like