Sheltered v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 248 ratings )
Price: $0
Download

Sheltered v1.0 FULL APK, hayatta kalma temalı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Worms serisi ile ünlenen Team 17 Digital Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz yer altı sığınağında hem hayatta kalmaya çalışmak hemde yaşam alanınızı geliştirmektir. Sheltered Steam üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Geniş oyun evreni, uzun soluklu oynanış yapısı, farklı karakterler, yüzlerce ekipman, craft sistemi, düşmanlar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Sheltered v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sheltered Play Store’da 13.99TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

 

Kurulumu

Sheltered v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 147 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, sheltered 1.0 android, sheltered 1.0 android download, sheltered 1.0 android indir, sheltered 1.0 apk download, sheltered 1.0 apk indir, sheltered 1.0 full apk, sheltered 1.0 mobile game, sheltered android, sheltered android apk, sheltered android download, sheltered android game, sheltered android indir, sheltered apk, sheltered apk download, sheltered apk indir, sheltered full apk, sheltered mobile apk, sheltered mobile game, sheltered telefon, sheltered telefon için


Download Sheltered v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like