SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.308 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 453 ratings )
Price: $0
Download

SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.308 MOD APK – MEGA HİLELİ

SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.308 PARA HİLELİ APK, aksiyon, nişan alma ve hikaye tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SHD Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. SIERRA 7 – Tactical Shooter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, premium hileli, gerçek parayla satılan silah paketi ve bravo kit açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Onlarca görev, tehlikeli düşmanlar, farklı silahlar – ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.308 sürümünde yeni görevler, silahlar, düşmanlar ve oyun modu eklenmiştir. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. SIERRA 7 – Tactical Shooter Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Kurulumu

SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.308 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

SIERRA 7 Tactical Shooter 0.0.308 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

SIERRA 7 Tactical Shooter 0.0.308 silah hile apk : oyun içindeki tüm silahların kilidi açıktır.

SIERRA 7 Tactical Shooter 0.0.308 bravo kit hile apk : oyunda özel ekipmanların bulunduğu bravo kit paketi açıktır.

SIERRA 7 Tactical Shooter 0.0.308 premium hile apk : oyuna giriş yaptığınızda premium olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, sierra 7 0.0.308 altın hile, sierra 7 0.0.308 apk hile, sierra 7 0.0.308 hack apk, sierra 7 0.0.308 hile apk, sierra 7 0.0.308 mod apk, sierra 7 0.0.308 para hile, sierra 7 altın hile, sierra 7 android, sierra 7 apk, sierra 7 hack apk, sierra 7 hile apk, sierra 7 mod apk, sierra 7 para hile, sierra 7 tactical shooter apk, sierra 7 tactical shooter apk hile, sierra 7 tactical shooter hack, sierra 7 tactical shooter hack apk, sierra 7 tactical shooter hile apk, sierra 7 tactical shooter mod apk, sierra 7 telefon için


Download SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.308 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like