Sift Heads Reborn v1.1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 799 ratings )
Price: $0
Download

Sift Heads Reborn v1.1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Sift Heads Reborn v1.1.6 PARA HİLELİ APK, nişan alma, aksiyon ve macera türündeki oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Pyrozen stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. Sift Heads Reborn içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar istediğiniz ekipmanları satın alıp daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli düşman hedefler, farklı silahlar, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. Sift Heads Reborn v1.1.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sift Heads Reborn Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Sift Heads Reborn v1.1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sift Heads Reborn 1.1.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Sift Heads Reborn 1.1.6 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir, az görünse de yüksektir.

Sift Heads Reborn 1.1.6 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, sift heads reborn 1.1.6 altın hile, sift heads reborn 1.1.6 hack apk, sift heads reborn 1.1.6 hile apk, sift heads reborn 1.1.6 mod apk, sift heads reborn 1.1.6 para hile, sift heads reborn altın hile, sift heads reborn android, sift heads reborn apk, sift heads reborn hack, sift heads reborn hack apk, sift heads reborn hile apk, sift heads reborn mobile, sift heads reborn mod apk, sift heads reborn money hack, sift heads reborn para hile, sift heads reborn telefon için


Download Sift Heads Reborn v1.1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like