Silkroad Online Mobile FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 16 views
( 970 ratings )
Price: $0
Download

Silkroad Online Mobile FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Silkroad Online Mobile FULL APK, aksiyon, RPG ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını mobil için U1GAME / ICCGAME firmalarının üstlendiği Android cihazlar için yeni çıkan başarılı bir oyundur. Bilgisayar platformundan tanıdığımız Silkroad Online oyunun resmi mobil düzenlemesidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz İpek Yolu üstünde yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak, gelişmek ve rakiplerinize karşı savaşmaktır. Oyun henüz tamamen sunulmadığı için erken erişim olarak ekliyorum bu sayede birçok oyuncudan evvel giriş yapabilir, oyunun işleyişini anlayıp karakterinizi hızlıca geliştirebilirsiniz. Geniş oyun evreni, yüzlerce yaratık, kullanabileceğiniz özel eşyalar, farklı karakter sınıfları ve dahası sizleri bekliyor. Oyun hala BETA aşamasında olduğu için sorunlar olabilir ancak oynanabilir durumdadır, düzenli olarak yapılan güncellemelerle daha iyi bir duruma geleceğini düşünüyorum. Her halükarda bilgisayardaki gibi bir Silkroad Online beklememek gerekiyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Silkroad Online henüz Play Store’da henüz pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Silkroad Online Mobile FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, silkroad online android apk, silkroad online android için, silkroad online android indir, silkroad online apk, silkroad online apk indir, silkroad online full apk, silkroad online mobile android, silkroad online mobile android indir, silkroad online mobile apk, silkroad online mobile apk download, silkroad online mobile apk indir, silkroad online mobile full apk, silkroad online telefon için, sro android, sro android için, sro apk, sro full apk, sro mobile, sro mobile game, sro telefon için


Download Silkroad Online Mobile FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like