SimCopter Helicopter Simulator HD v1.0.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 744 ratings )
Price: $0
Download

SimCopter Helicopter Simulator HD v1.0.1 FULL APK, helikopter simülasyon oyunlarını seven hocalarımın denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Thetis Games and Flight Simulators stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan orta seviyeli bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız helikopter ile bulunduğunuz bölüm içinde görevleri uçuşlar yaparak görevleri tamamlamaktır. SimCopter Helicopter Simulator HD içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm ücretli özelliklerin, bölümlerin, helikopterlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir dilediğiniz gibi uçuşlar yapabilirsiniz. Farklı helikopter modelleri, kokpit görünümleri, New York, San Francisco, Paris şehirleri ve dahası sizleri bekliyor. SimCopter Helicopter Simulator HD v1.0.1 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. SimCopter Helicopter Simulator HD Play Store’da 8.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

SimCopter Helicopter Simulator HD v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

SimCopter Helicopter Simulator HD 1.0.1 hile apk : oyun içindeki tüm ücretli içeriklerin kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

99 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, simcopter helicopter simulator hd 1.0.1 apk, simcopter helicopter simulator hd 1.0.1 apk indir, simcopter helicopter simulator hd 1.0.1 full apk, simcopter helicopter simulator hd 1.0.1 hack apk, simcopter helicopter simulator hd 1.0.1 hile apk, simcopter helicopter simulator hd 1.0.1 mod apk, simcopter helicopter simulator hd apk, simcopter helicopter simulator hd full apk, simcopter helicopter simulator hd hack apk, simcopter helicopter simulator hd hile apk, simcopter helicopter simulator hd mod apk, simcopter helicopter simulator hd unlock apk


Download SimCopter Helicopter Simulator HD v1.0.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like