Simple Sandbox 2 v0.7.8.1 MOD APK – EKİPMAN / EŞYA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 403 ratings )
Price: $0
Download

Simple Sandbox 2 v0.7.8.1 MOD APK – EKİPMAN / EŞYA HİLELİ

Simple Sandbox 2 v0.7.8.1 EŞYA HİLELİ APK, inşa etme, macera ve aksiyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MadnessGames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle mücadele etmek, çeşitli yapılar inşa etmek ve zaman geçirmektir. Simple Sandbox 2 içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm araçların, silahların, eşyaların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, diğer oyunculara karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı ekipmanlar, dünyanın dört bir yanından rakipler, zorlu haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Simple Sandbox 2 v0.7.8.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Simple Sandbox 2 Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Simple Sandbox 2 v0.7.8.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Simple Sandbox 2 0.7.8.1 hile apk : oyun içindeki, arabaların, silahların, karakterlerin kilidi açıktır. (araçlar oyun menüsünde kitli görünse de harita içinde kullanabilirsiniz)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, simple sandbox 2 0.7.8.1 apk hile, simple sandbox 2 0.7.8.1 hack apk, simple sandbox 2 0.7.8.1 hile apk, simple sandbox 2 0.7.8.1 mod apk, simple sandbox 2 0.7.8.1 silah hile, simple sandbox 2 apk hile, simple sandbox 2 apk mod, simple sandbox 2 full apk, simple sandbox 2 hack, simple sandbox 2 hack apk, simple sandbox 2 hile apk, simple sandbox 2 mod apk, simple sandbox 2 silah hile


Download Simple Sandbox 2 v0.7.8.1 MOD APK – EKİPMAN / EŞYA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like