SimpleBox 2 v1.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 561 ratings )
Price: $0
Download

SimpleBox 2 v1.1.2 FULL APK, vurdulu-kırdılı, inşa temelli oyunları seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını XonStudio stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz geniş oyun evreni içinde malzemeleri kullanarak bir nevi kendi dünyanızı inşa etmektir. SimpleBox 2 içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir hiçbir takılma yaşamadan oynayabilirsiniz. Kullanılabilir onlarca eşya, karakter, araç ve dahası sizleri bekliyor. Fizik üzerine kurulu oyunlardan birisidir. SimpleBox 2 v1.1.2 sürümünde yeni ürünler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. SimpleBox 2 Play Store’da 3.93TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

SimpleBox 2 v1.1.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, simplebox 2 1.1.2 android, simplebox 2 1.1.2 android indir, simplebox 2 1.1.2 apk, simplebox 2 1.1.2 apk download, simplebox 2 1.1.2 apk indir, simplebox 2 1.1.2 full apk, simplebox 2 android, simplebox 2 android download, simplebox 2 android indir, simplebox 2 apk, simplebox 2 apk download, simplebox 2 apk indir, simplebox 2 full apk, simplebox 2 mobile, simplebox android, simplebox android indir, simplebox apk, simplebox apk download, simplebox apk indir


Download SimpleBox 2 v1.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like