SimplePlanes v1.8.3.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 892 ratings )
Price: $0
Download

SimplePlanes v1.8.3.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

SimplePlanes v1.8.3.2 FULL APK, birleştirme, inşa etme ve uçak simülasyon türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğiniz düşündüğüm yapımcılığını Jundroo, LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz uçak malzemelerini kendinize göre birleştirmek ve uçabilen bir araç yapmaya çalışmaktır. Farklı malzemeler, tamamen hayal gücünüze bağlı birleştirme teknikleri, uçuş için farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. SimplePlanes v1.8.3.2 sürümünde yeni uçak – helikopter parçaları eklenmiş olup, oyun motoru geliştirilmiştir. Uçağınızı tasarlayın, birleştirin ve zorlu parkurlarda uçmasını sağlayın, tüm kontrol sizdedir. Steam üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. SimplePlanes Play Store’da 14.99TL’dir, 10.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

SimplePlanes v1.8.3.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandorid, android, android oyun indir, apk, apk indir, simpleplanes 1.8.3.2 android, simpleplanes 1.8.3.2 apk download, simpleplanes 1.8.3.2 apk indir, simpleplanes 1.8.3.2 download, simpleplanes 1.8.3.2 full apk, simpleplanes 1.8.3.2 full apk download, simpleplanes 1.8.3.2 full sürüm, simpleplanes 1.8.3.2 indir, simpleplanes 1.8.3.2 mobile, simpleplanes 1.8.3.2 telefon, simpleplanes android, simpleplanes android download, simpleplanes android indir, simpleplanes apk, simpleplanes apk download, simpleplanes apk full, simpleplanes apk indir, simpleplanes full apk, simpleplanes hack apk, simpleplanes indir, simpleplanes mobile, simpleplanes telefon


Download SimplePlanes v1.8.3.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like