SimpleRockets 2 v0.9.306 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 242 ratings )
Price: $0
Download

SimpleRockets 2 v0.9.306 FULL APK – TAM SÜRÜM

SimpleRockets 2 v0.9.306 FULL APK, simülasyon ve uzay temalı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Jundroo, LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz onlarca malzemeyi birleştirerek uzay aracınızı yapmak, uçuşlara katılmak ve görevleri tamamlamaktır. Detaylı oyun yapısı, zorlu görevler, farklı modlar ve dahası sizleri bekliyor. SimpleRockets 2 v0.9.306 sürümünde gezegenler ve diğer gök cisimleri için yenilikler eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Uzay mekiğini tamamlayıp, gezegenler arası uçuşlar parmaklarınızın ucundadır. İnşa edin, rotanızı belirleyin ve görevleri tamamlayın. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. SimpleRockets 2 Play Store’da 34.99TL’dir.

Kurulumu

SimpleRockets 2 v0.9.306 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, simplerockets 2 0.9.306 android, simplerockets 2 0.9.306 apk, simplerockets 2 0.9.306 full apk, simplerockets 2 android, simplerockets 2 android apk, simplerockets 2 android için, simplerockets 2 apk, simplerockets 2 apk indir, simplerockets 2 full apk, simplerockets 2 mobile, simplerockets 2 mobile game, simplerockets 2 telefon için


Download SimpleRockets 2 v0.9.306 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like