SimpleRockets 2 v0.9.506 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 294 ratings )
Price: $0
Download

SimpleRockets 2 v0.9.506 FULL APK – TAM SÜRÜM

SimpleRockets 2 v0.9.506 FULL APK, simülasyon ve uzayda geçen oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Jundroo LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahip olduğunuz malzemelerden uzay aracınızı yapmak, uçuş görevlerine katılmak ve farklı gezegenlere ulaşmaktır. Detaylı oyun yapısı, kullanabileceğiniz onlarca araç – parça, görevler ve dahası sizleri bekliyor. SimpleRockets 2 v0.9.506 sürümünde yeni kokpit görünümleri, malzemeler ve animasyonlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Farklı tasarımlarda uzay gemileri üretmek ve gezegenler arası yolculuklara, keşiflere çıkmak parmaklarınızın ucundadır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. SimpleRockets 2 Play Store’da 34.99TL’dir.

Kurulumu

SimpleRockets 2 v0.9.506 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, simplerockets 2 0.9.506 android, simplerockets 2 0.9.506 apk, simplerockets 2 0.9.506 full apk, simplerockets 2 android, simplerockets 2 android apk, simplerockets 2 android için, simplerockets 2 apk, simplerockets 2 apk indir, simplerockets 2 full apk, simplerockets 2 mobile, simplerockets 2 mobile game, simplerockets 2 telefon için


Download SimpleRockets 2 v0.9.506 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like