SIMULACRA v1.0.48 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 572 ratings )
Price: $0
Download

SIMULACRA v1.0.48 FULL APK – TAM SÜRÜM

SIMULACRA Found phone horror mystery v1.0.48 FULL APK, simülasyon, korku, gizem birazda gerilim türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Kaigan Games OÜ firmasının üstlendiği Android platformunun tanınan oyunlarından birisidir. Amacınız Anna adında kayıp bir kadına ait olan telefon içindeki gizemleri, sırları çözmek ve ona ulaşmaya çalışmaktır. Telefonunuz üzerinden kontrol ettiğiniz başka birisine ait sanal bir telefon gibi düşünün. Videolar, görüntüler, mesajlar ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Oynayabilmek için orta düzeyde İngilizce yeterli olacaktır. Unutmayın kayıp kadına ulaşmak parmaklarınızın ucundadır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Simulacra Play Store’da 17.99TL’dir.

 

Kurulumu

SIMULACRA v1.0.48 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.kaigan.simulacra” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

SIMULACRA v1.0.48 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Korku Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, simulacra 1.0.48 android, simulacra 1.0.48 android indir, simulacra 1.0.48 apk, simulacra 1.0.48 apk download, simulacra 1.0.48 apk indir, simulacra 1.0.48 full apk, simulacra 1.0.48 mobile game, simulacra android, simulacra android için, simulacra android indir, simulacra apk, simulacra apk download, simulacra apk indir, simulacra found phone horror mystery apk, simulacra full apk, simulacra mobile, simulacra telefon için


Download SIMULACRA v1.0.48 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like