Ski Safari v1.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 246 ratings )
Price: $0
Download

Ski Safari v1.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Ski Safari v1.5.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler sonucu ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Defiant Development stüdyosunun üstlendiği klasik koşu oyunları ile farklı bir evrenin bütünleştirilmesi sonucu oluşturulmuş mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakteri yönlendirerek engellere takılmadan en uzun mesafede yolu gitmesini sağlamaktır. Ski Safari içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri satın alabilir, tüm ekipmanları ve özel yetenekleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere oyun evreni karlar arasında geçmektedir peşinizden gelen çığa sakın yakalanmayın aksi halde bu sonunuz olur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ski Safari Play Store’da 2.00TL’dir.

Kurulumu

Ski Safari v1.5.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ski Safari v1.5.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Not : oyun öge satın alma yerinde nadirde olsa bazen kapanabiliyor yalnız sorun olarak düşünmeyin sorunsuz oynanıyor.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 114 Yorum Android Oyunski safari 1.5.1 altın hile apk, ski safari 1.5.1 android hack, ski safari 1.5.1 android hile, ski safari 1.5.1 hack apk, ski safari 1.5.1 hack apk indir, ski safari 1.5.1 hile apk, ski safari 1.5.1 mod apk, ski safari 1.5.1 mod apk indir, ski safari 1.5.1 para hile apk, ski safari altın hile, ski safari android hile, ski safari apk, ski safari apk download, ski safari full apk, ski safari hack apk, ski safari hile apk, ski safari para hile apk


Download Ski Safari v1.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like