Slap Kings v1.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 965 ratings )
Price: $0
Download

Slap Kings v1.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Slap Kings v1.1.1 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Lion Studios firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz arenada rakibinizle tokat mücadelesi yapmak ve galip gelmektir. Slap Kings içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, vuruşlarınızı geliştirip canınızı artırabilirsiniz. Yapılacak yüzlerce geliştirme, seyircilerl güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Slap Kings v1.1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Slap Kings Play Store’da 330.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Slap Kings v1.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Slap Kings 1.1.1 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, slap kings 1.1.1 altın hile, slap kings 1.1.1 apk hile, slap kings 1.1.1 hack apk, slap kings 1.1.1 hile apk, slap kings 1.1.1 mod apk, slap kings 1.1.1 para hile, slap kings altın hile, slap kings android, slap kings apk, slap kings apk hile, slap kings apk indir, slap kings hack, slap kings hack apk, slap kings hile apk, slap kings mod apk, slap kings para hile


Download Slap Kings v1.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like