Slugterra: Slug it Out! v2.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 236 ratings )
Price: $0
Download

Slugterra: Slug it Out! v2.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Slugterra: Slug it Out! v2.0.2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Nerd Corps Entertainment stüdyosunun üstlendiği zaman geçirmek için ideal bir oyun olduğunu düşündüğüm Slugterra: Slug it Out! oyununu sunmak istiyorum. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile karışınıza rakip olarak çıkan yaratık veya insanı yenmektir. Oynanış olarak Candy Crush Saga tarzında olduğunu söyleyebilirim saldırmak için aynı ögelerden en az 3 tanesini yan yana getirmek zorundasınız. Slugterra: Slug it Out! içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz sülüğü satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Slugterra: Slug it Out! Play Store’da 118.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Slugterra: Slug it Out! v2.0.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.nerdcorps.slugitout” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Slugterra: Slug it Out! v2.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Slugterra: Slug it Out! v2.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Android Oyunslugterra slug it out 2.0.2 altın hile, slugterra slug it out 2.0.2 altın hile apk, slugterra slug it out 2.0.2 android hile, slugterra slug it out 2.0.2 apk mod, slugterra slug it out 2.0.2 hack apk, slugterra slug it out 2.0.2 hile apk, slugterra slug it out 2.0.2 hile indir, slugterra slug it out 2.0.2 hileli apk, slugterra slug it out 2.0.2 mod apk, slugterra slug it out 2.0.2 para hile apk, slugterra slug it out altın hile apk, slugterra slug it out android hile, slugterra slug it out hack apk, slugterra slug it out hack apk indir, slugterra slug it out hile android, slugterra slug it out hile apk, slugterra slug it out mod apk, slugterra slug it out mod apk download, slugterra slug it out mod apk indir, slugterra slug it out para hile apk


Download Slugterra: Slug it Out! v2.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like