Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 329 ratings )
Price: $0
Download

Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Smartphone Tycoon v1.0.0 PARA HİLELİ APK, mobil cihazlara ve donanıma ilginiz varsa denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Roastery Games firmasının üstlendiği Android platformuna uzun bir aradan sonra tekrar giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz ofis içinde telefonlar tasarlamak, üretmek ve satıp para kazanmaya çalışmaktır. Smartphone Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yetenek puanı hileli, gerçek parayla satılan phone x özelliğinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, finansal işlerinizde daha rahat olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, telefonlara ekleyebileceğiniz farklı özellikler, ulaşmanız gereken satış rakamları ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinde de bilgisayar platformu için bulunmaktadır. Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Smartphone Tycoon Play Store’da 22.99TL’dir.

Kurulumu

Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Smartphone Tycoon Premium 1.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Smartphone Tycoon Premium 1.0.0 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, smartphone tycoon 1.0.0 altın hile, smartphone tycoon 1.0.0 android hile, smartphone tycoon 1.0.0 apk hile, smartphone tycoon 1.0.0 apk mod, smartphone tycoon 1.0.0 hack apk, smartphone tycoon 1.0.0 hile apk, smartphone tycoon 1.0.0 mod apk, smartphone tycoon 1.0.0 money hack, smartphone tycoon 1.0.0 para hile, smartphone tycoon android hile, smartphone tycoon apk, smartphone tycoon apk hile, smartphone tycoon apk mod, smartphone tycoon hack, smartphone tycoon hack apk, smartphone tycoon hile apk, smartphone tycoon mod apk, smartphone tycoon money hack, smartphone tycoon para hile, smartphone tycoon premium 1.0.0 apk, smartphone tycoon premium android, smartphone tycoon premium apk, smartphone tycoon premium mod apk


Download Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like