Smashy Road Wanted 2 v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 63 ratings )
Price: $0
Download

Smashy Road Wanted 2 v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Smashy Road Wanted 2 v1.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme, kaçış ve zamana karşı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Bearbit Studios firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve araç ile bulunduğunuz şehir içinde sürüş yapmak, polislerden kaçmak ve ortalığı birbirine katmaktır. Smashy Road Wanted 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm arabaların kilidi açık, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar slot makinesini kullanıp özel araçlara ve karakterlere sahip olabilirsiniz. Hızlı arabalar, zorlu sürüş bölgeleri, peşinizden ayrılmayan polisler ve dahası sizleri bekliyor. Smashy Road Wanted 2 v1.0 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Smashy Road Wanted 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Smashy Road Wanted 2 v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Smashy Road Wanted 2 1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Smashy Road Wanted 2 1.0 araba hile apk : oyun içindeki slot makinesinden çıkan araçların kilidi açıktır.

Smashy Road Wanted 2 1.0 karakter hile apk : oyun içindeki slot makinesinden çıkan karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, smashy road wanted 2 1.0 apk hile, smashy road wanted 2 1.0 hack apk, smashy road wanted 2 1.0 hile apk, smashy road wanted 2 1.0 mod apk, smashy road wanted 2 1.0 para hile, smashy road wanted 2 altın hile, smashy road wanted 2 apk hile, smashy road wanted 2 araba hile, smashy road wanted 2 hack, smashy road wanted 2 hack apk, smashy road wanted 2 hile apk, smashy road wanted 2 mod apk, smashy road wanted 2 para hile


Download Smashy Road Wanted 2 v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like